Askush në botë nuk shet më shumë prona se RE/MAX


  RE/MAX Albania

  Kush jemi

  Themeluar në vitin 1973, RE/MAX është shndërruar në rrjetin më të madh botëror të pasurive të paluajtshme të franshizave dhe zyrave të operimit, me më shumë se 100,000 bashkëpunëtorë shitjesh në 99 shtete. Sot është një nga brandet e pasurive të paluajtshme më të njohura në Europë dhe në mbarë botën.

  Mund të duket e kundërta, por në fakt që nga kerkimi për shtëpi, blerja e një shtëpie e deri në finalizimin e procesit të shit-blerjes së një prone në periudhën e dimrit – mund të jetë më e lehtë, më e lirë dhe më e përshtatshme se çdo kohë tjetër e vitit. Kjo është arsyeja pse muajt më të ftohtë, të errët të vitit mund të jenë në të vërtetë një pikë e ndritshme për blerësit e shtëpive.  4 AVANTAZHET E BLERJES SË NJË PRONE NË SEZONIN E DIMRIT:  1.Është tregu i blerësve (shpeshherë) Pranvera është konsideruar gjithmonë koha më e mirë për të hedhur një shtëpi në treg....
  Nësë keni filluar të mendoni për të blerë një pronë me gjasa keni shumë pyetje lidhur me financimin, llojin e prones dhe...
  Si të krijoni një stil unik në shtëpinë tuaj? Në botën e modelimit interior, kombinimi i të resë më të vjetrën është...

  Ku mund të na gjeni

  Nga e Hëna në të Shtunë, 08:00 – 18:00

  Zyra Komuna e Parisit

  Komuna e Parisit, perballe Big Market

  0674050133

  info.vizion@remax-albania.al

  Zyra Kompleksi Delijorgji

  Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji

  +355674050133

  info.vizion@remax-albania.al